It is currently Thu Mar 28, 2024 11:27 am

All times are UTC + 2 hours [ DST ]





Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 
Author Message
 Post subject: Script pentru actualizare Top AirsoftPedisti
PostPosted: Sun Apr 14, 2013 5:07 pm 
Offline
Site Admin

Joined: Wed Sep 26, 2012 10:33 pm
Posts: 364
Location: Iasi
Am indrodus scriptul care va prelua automat datele pentru intocmirea listei cu cei mai activi airsoftpedisti. Topul va reflecta in el aspecte cum sunt trimiterea de reviewuri sau proiecte Diy (Fa-o cu mana ta), adaugirile si modificarile la articolele deja incarcate pe platforma, acordarea de rating pentru articolele altor membri si primirea de ratinguri la articolele proprii. Principala valoare pe care ne dorim sa o promovam este spiritul de echipa si de aceea in toate demersurile incurajam colaborarile (reviewuri create impreuna, incurajarea colegilor sa acorde un feedback, o nota corecta calitatii reviewului postat, acordarea unui feedback pe un articol al altui coleg, etc.). Dat fiind ca dorim sa eliminam unele aspecte care au tinut de faza de teste si ar putea afecta topul am decis resetarea tuturor ratingurilor, urmand ca de acum toate ratingurile sa fie facute doar pe reviewurile complete si reflectand in mod corect calitatea acelui review asa cum o vede fiecare utilizator. Atentie, ratingul se acorda nu pe replica, nu pe calitatea ei, nu pe pretul ei, etc. ci strict pe calitatea reviewului, ca forma si pe cat de fidel respecta realitatea prin continut. Vezi pe forum zona dedicata pentru mai multe detalii.

vineri, 30.11.2012

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1 post ] 

All times are UTC + 2 hours [ DST ]


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Search for:
Jump to:  


cron